Арцизький опорний заклад освіти №1 - ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі

Затверджено наказом від 01.09.2022 №65 -- ОД)

1. Якщо комісія визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то директор повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служби у справах дітей.

2. У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звертатись до органів Національної поліції України із заявою, про що директор має повідомити постраждалого.

3. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

4. Потерпілий чи його/її представник також мають звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної  поліції України (ювенальна поліція) та Служби у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).